X
Ładowanie...

Tanie loty Newark Arpt Wiedeń

już od 132 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
07 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
15 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
15 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
24 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Newark Arpt Wiedeń

Przewodnik po lotach Newark Arpt Wiedeń

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Newark - Wiedeń

Lecisz w podróż do Newark - Wiedeń i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Newark - Wiedeń organizator lotu może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu akcesoriów sportowych- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Newark - Wiedeń musisz obowiązkowo zadeklarować go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez przewoźnika na trasie do Newark - Wiedeń, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej chronią sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeśli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Wiedeń bez szwanku.