X
Ładowanie...

Tanie loty Newcastle Gold Coast

już od 262 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Australia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Australia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sydney
03 lut (nie)
Lot bezpośredni
Brisbane
05 lut (wto)
Lot bezpośredni
Melbourne
20 mar (śro)
Lot bezpośredni
Hobart
04 kwi (czw)
Lot bezpośredni
Melbourne
13 lut (śro)
Lot bezpośredni
Hobart
14 lut (czw)
Lot bezpośredni
Melbourne
17 sty (czw)
Lot bezpośredni
Sydney
24 sty (czw)
Lot bezpośredni
Sydney
14 lut (czw)
Lot bezpośredni
Melbourne
23 lut (sob)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Newcastle Gold Coast

Przewodnik po lotach Newcastle Gold Coast

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Newcastle - Gold Coast

Nieistotne, czy zamierzasz lecieć tanimi lotami Newcastle - Gold Coast czy z innym przewoźnikiem, czasami bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie przydatny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście nalicza to dodatkowe koszty, dlatego warto przemyśleć, czy naprawdę jest konieczność zabrania więcej rzeczy. Dowiedz się, kiedy warto go dokupić, a kiedy naprawdę przyda się mniejszy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Masz go zawsze  pod ręką , jesteś blisko swoich bagaży, masz gwarancję, że nie będzie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednak bagaż podręczy ma naprawdę bardzo dużo wad. Najważniejsze jest to, że ma ograniczone wymiary – musisz w nim przewieźć jedynie parę przedmiotów i ubrań, nie wszystko może się zmieścić. Dodatkowo pojawiają się ogromne wytyczne co do transportowania preparatów do pielęgnacji i lekarstw.

Z tego względu bagaż rejestrowany może okazać się korzystny. Masz możliwość przetransportować w nim wszelkie kosmetyki. Jest konieczny także w przypadku, gdy każdego dnia musisz używać leki, których nie możesz wnieść na pokład. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zabrać ze sobą ostre przedmioty (przykładowo noże), płyny lub prezenty (butelka wina, porcelanowa figurka). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Newcastle - Gold Coast przydaje się, jeśli planujesz kilka przesiadek. Dzięki temu możesz mieć wolne ręce na lotniskach.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Newcastle - Gold Coast stwarzają możliwość wniesienia dość dużego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak musisz mieć większy bagaż, będziesz musiał wykupić bagaż rejestrowany. Koszty są różne u innych przewoźników, wpływa na to także pora roku. Latem i przed świętami, kiedy ruch w samolotach jest wzmożony, musisz zapłacić więcej.

Również wielkości bagażu mają znaczenie. W tanich liniach można zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) należy dołożyć ok. 110-250 zł. Stawka dotyczy tylko przejazdu w jednym kierunku.