X
Ładowanie...

Tanie loty Newport News Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Newport News Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Newport News Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Newport News Warszawa

Przewodnik po lotach Newport News Warszawa

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Newport News - Warszawa i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Newport News - Warszawa oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Newport News - Warszawa, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Florencja Bourgas

Tanie loty Ancona Bildudalur

Tanie loty Tortoli Toledo

Tanie loty Monastir Toulouse

Tanie loty Lugoj Sindal

Tanie loty Lenzburg Milos

Tanie loty Amarillo Göteborg

Tanie loty Mali Losinj Vevey

Tanie loty Zakintos Holstebro

Tanie loty Wilmington Stambuł

Tanie loty Aeroflot Tallinn Gdańsk