X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Nicea Nowy Jork

już od 1741 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Nowy Jork

Bilety lotnicze Francja Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
17 sie (pią)
WOW air
Nowy Jork
06 wrz (czw)
WOW air
Paryż
17 sie (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
09 wrz (nie)
Norwegian
Paryż
18 sie (sob)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nowy Jork
09 wrz (nie)
Norwegian
Paryż
16 sie (czw)
WOW air
Nowy Jork
09 wrz (nie)
Norwegian
Paryż
19 sie (nie)
WOW air
Nowy Jork
09 wrz (nie)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Nicea Nowy Jork

Przewodnik po lotach LOT Nicea Nowy Jork

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony wyjazd Nicea - Nowy Jork linią LOT Polish Airlines i zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wypoczynku? Zarezerwowanie noclegu, wykupienie biletu lotniczego i spakowanie walizki to nie wszystko, warto także zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową?

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit - według danych w ubiegłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Spora część turystów stawia na wyjazdy zagraniczne - kusi nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, kosztowania nowych dań, oglądania pomników przyrody. Zagraniczne destynacje to cel wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią nieprzewidziane sytuacje? Leczenie szpitalne, leki, opóźniony lot Nicea - Nowy Jork linią LOT Polish Airlines, skradziony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować olbrzymie koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także pokryje koszty.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę podróżną?

Decydując się na ofertę warto przede wszystkim sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą firma jest zobowiązana pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome 20 tysięcy euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet 2 razy więcej. Na rynku istnieją również oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie ważne np. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna też zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Jak uniknąć rozczarowania

Podmioty funkcjonujące na rynku oferują też ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Interesuje Cię lot Nicea - Nowy Jork linią LOT Polish Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać umowę - dzięki temu unikniesz niedopowiedzeń.