X
Ładowanie...

Tanie loty Nicea Piza

już od 147 zł
30 mar 06 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nicea Piza

Przewodnik po lotach Nicea Piza

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Nicea - Piza i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Nicea - Piza, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, błyszczyków, napojów, alkoholu. Jeśli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Nicea - Piza. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Nicea - Piza nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Nicea - Piza możesz kupić niezbędne rzeczy.