X
Ładowanie...

Tanie loty Nisz Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nisz Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nisz Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Nisz Bukareszt

Przewodnik po lotach Nisz Bukareszt

Co możesz posiadać przy sobie w czasie lotu Nisz - Bukareszt?

Jeśli pierwszy raz zdecydowaliśmy się skorzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Nisz - Bukareszt, to z pewnością jednym z pytań, które nas dręczą będzie to, co możemy wziąć ze sobą do samolotu. Warto się już prędzej orientować w tej kwestii, mamy prawo nawet korzystać z rozpiski, jaka będzie umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy mieli gwarancję, że nie zabierzemy czegoś, co może się okazać kłopotliwe podczas odprawy.

Co do bagażu kabinowego na przelot Nisz - Bukareszt?

Najważniejszą sprawą jest to, co możemy mieć w bagażu kabinowym podczas takiego przelotu Nisz - Bukareszt. Możliwe będzie zabranie płynów, do ilości 1 litra, lecz w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Musimy tu pamiętać, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon oraz żel do mycia. W dodatku w bagażu podręcznym tanie loty Nisz - Bukareszt pozwalają nam mieć tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to znaczy, że będziemy mogli sobie uprzyjemnić podróż. Obowiązkowo mają się w nim znaleźć papiery konieczne do podróży, czyli dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótko trwającego lotu nie będzie realne. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na lot Nisz - Bukareszt to co odmiennego

Powinniśmy wiedzieć, że tanie loty Nisz - Bukareszt dają nam szansę wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy mieć to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, jak również to, czego w kabinowym trzymać nie wolno. To oznacza, że nawet wykupując najkorzystniejszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym mamy prawo mieć ostre rzeczy, przewozić odrobinę alkoholu, jak też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Lecz nawet tutaj nie możemy na przelot Nisz - Bukareszt wnosić niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na stronę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Nisz - Bukareszt i sprawdzić co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie pomocna będzie rozpiska, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbowali zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie może być podczas podróży Nisz - Bukareszt.