X
Ładowanie...

Tanie loty Nisz Madryt

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nisz Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nisz Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nisz Madryt

Przewodnik po lotach Nisz Madryt

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest największa obawa wszystkich turystów – co będzie, jeżeli ich bagaż zostanie zniszczony lub zwyczajnie zginie? Bez obaw, linie lotnicze są do tego przygotowane. Sprawdź, co możesz zrobić, jeśli twoja walizka po prostu się zagubi.

Zniszczenie bagażu

W tanich lotach Nisz - Madryt z reguły wybiera się wyłącznie bagaż podręczny, zatem możesz go pilnować. Jeśli sam zepsujesz zawartość bagażu, nie masz prawa, by dochodzić się odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, który uległ uszkodzeniu w luku bagażowym jest już nieco inaczej.

Jeżeli zauważysz zniszenie bagażu, trzeba powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta twoich linii lotniczych. I tanie loty Nisz - Madryt, i standardowe linie gwarantują zwrot pieniędzy za uszkodzenia. Maksymalny zwrot to 1100 Euro. Jednakże wypłacana kwota będzie o wiele niższa, jeśli bagaż był nieprawidłowo zapakowany.

A gdy bagaż się opóźni w tanich lotach Nisz - Madryt

Zgubienie przez przewoźników bagażu rejestrowanego jest rzadkim przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W takim przypadku także czeka cię odszkodowanie. Ponadto, zwrócone ci będą koszty, które ponosi się przy zakupach zastępczych, podczas czekania na znalezienie twojego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasami może zdarzyć się też, że bagaż zaginie i niestety możesz utracić wszystkie przewożone rzeczy. Tego rodzaju sytuacje są rzadkością, jednakże z tego powodu warto kupić dodatkową polisę. Polisę ubezpieczeniową tego rodzaju wykupuje się wiele przed wylotem, na przykład w czasie płacenia za bilety. Ubezpieczenie bagażu jest zwykłą częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Nisz - Madryt, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Nisz - Madryt