X
Ładowanie...

Tanie loty Nisz Thisted

już od 52 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
17 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aalborg
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aalborg
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
05 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
21 maj (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Kopenhaga
22 maj (śro)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nisz Thisted

Przewodnik po lotach Nisz Thisted

Procedura i rodzaje odprawy przed lotem Nisz - Thisted- poradnik dla turystów

Lecisz w podróż samolotem Nisz - Thisted po raz pierwszy i obawiasz się, jak przejśc przez procedurę odprawy? Na dodatek w sieci pojawiają się informacje o kilku rodzajach odpraw i nie masz pojęcia, której się spodziewać a którą wybrać jeśli linie lotnicze daje taką możliwość?Niżej przedstawiamy krótki informator, który opisuje po kolei, każdy z dostępnych rodzajów odprawy .

Definicja odprawy biletowo-bagażowej

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Nisz - Thisted w dniu wylotu, w trakcie którego pasażer otrzymuje kartę pokładową oraz nadaje bagaż odprawiany. W zależności od typu odprawy turysta jest zobligowany do pojawienia się odpowiednio wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa na lotnisku, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wylatuje samolot do Nisz - Thisted. Po dotarciu na lotnisko trzeba odszukać odpowiednią punkt odpraw (check-in) przypisaną do Twojego lotu. Przy stanowisku odprawy sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu przez Internet lub bilet papierowy. Poza tym będziesz mógł zważyć i nadać swoją torbę, jako bagaż główny, który zostanie przetransportowany przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i nadaniu bagażu otrzymasz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej należy przejść do bramki, gdzie każdy pasażer poddany jest kontroli bezpieczeństwa. Podczas takiej kontroli każdy pasażer musi włożyć do plastikowego pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,które przewozi w bagażu podręcznym, a także okrycie wierzchnie jeśli zabiera ze sobą. Po zakończeniu kontroli bezpieczeństwa możesz przejść do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście do samolotu. Godzina wejścia na pokład jest wskazana na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia podróżnych na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Znaczna część lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już obeznany z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Najpierw sprawdź na stronie lotniska Nisz - Thisted czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska jest zlokalizowany oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż podręczny, jak i bagaż główny. Wprowadź do urządzenia informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do zakupu biletu na lot oraz numer potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych informacji otrzymasz wydrukowaną kartę pokładową. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli masz możliwość odprawić swój bagaż,dodatkowo automat wydrukuje naklejkę do oznaczenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zdać w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa przez Internet

W czasach, gdy ludzie wiele spraw załatwiają przez Internet linie lotnicze również wychodzą na przeciw oczekiwaniom potencjalnych pasażerów. Poza możliwością kupienia biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy odprawić się przed wylotem przez Internet. Taka odprawa odbywa się przy pomocy elektronicznego formularza, który generuje się na stronie wybranego przewoźnika, zazwyczaj uruchamiana jest parę dni przed wylotem. Po wprowadzeniu danych, drukujemy kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu lotu.  Jeśli będziesz lecieć z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować naklejkę  i przykleić na bagaż. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do tradycyjnej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz wymogów bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść do samolotu podróżujący musi mieć ze sobą wydrukowane w czerni karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana tak, aby jedna strona kartki pozostała niezadrukowana. Najważniejsze jest, aby wziąć ze sobą prawidłowe dokumenty, z których korzystałeś podczas odprawy.