X
Ładowanie...

Tanie loty Nisz Timisoara

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nisz Timisoara

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nisz Timisoara

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Nisz Timisoara

Przewodnik po lotach Nisz Timisoara

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Nisz - Timisoara czy standardowe linie lotnicze, to nie ma znaczenia. Zawsze obawiamy się, że z nadawanym bagażem może coś się stać. Ale jednak nie trzeba obawiać się utraty wszystkich rzeczy. W końcu normalna polisa ubezpieczeniowa dla turystów dotyczy także bagażu. Podpowiadamy, jak to dokładnie wygląda.

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej w kwestii bagażu może być różny. Wszystkie postanowienia są zależne od firmy ubezpieczeniowej. Mała część z nich obejmuje ubezpieczeniem tylko torby nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Pozostałe także na przykład przewożone pojedyncze rzeczy pamiątki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować również rzeczy innego rodzaju, które zabiera się na pokładzie samolotu. Oznacza to również, że wózek inwalidzki albo wózek dziecięcy również jest nim objęty.

Sposób działania polisy ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż działa na kilka sposobów. Przede wszystkim w momencie, gdy ten zostanie zniszczony lub uszkodzony. Wtedy też masz możliwość wywalczyć odszkodowanie od standardowych linii lotniczych lub tanich lotów Nisz - Timisoara – to firma transportowa ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie toreb. Kiedy otrzymasz zwrot z polisy to będą zwyczajnie kolejne środki. Wysokość wypłacanej kwoty jest związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa funkcjonuje też w momencie, gdy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zagubi się na lotnisku. Jeżeli nie zostanie odnaleziony, otrzymasz środki za stracone rzeczy. Wysokość wypłaconego świadczenia też jest zależna od zawartej w umowie kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno standardowe, jak i tanie loty Nisz - Timisoara, mają obowiązek oddać ci środki, wydane na zakupienie zastępczych rzeczy, które ułatwią ci urlop.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, które linie lotnicze kursują na trasie Nisz - Timisoara