X
Ładowanie...

Tanie loty Nizhniy Novgorod Mińsk

już od 942 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rosja Mińsk

Bilety lotnicze Rosja Mińsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kazan
10 cze (pon)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
13 cze (czw)
Belavia
Lot bezpośredni
Kazan
10 cze (pon)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
14 cze (pią)
Belavia
Lot bezpośredni
Kazan
10 cze (pon)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
16 cze (nie)
Belavia
Lot bezpośredni
Kazan
10 cze (pon)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
18 cze (wto)
Belavia
Lot bezpośredni
Kazan
12 cze (śro)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
13 cze (czw)
Belavia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nizhniy Novgorod Mińsk

Przewodnik po lotach Nizhniy Novgorod Mińsk

Podróż Nizhniy Novgorod - Mińsk z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Nizhniy Novgorod - Mińsk i myślisz o zabraniu ze sobą roweru? Poniżej przedstawiamy niewielki wykaz, co zrobić aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Sposobów na przewóz bicykla jest kilka. Na rynku są do kupienia specjalne bardzo wytrzymałe kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi spakowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik określa o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub ograniczeń przewoźnika. Minusem tekturowego pudła jest mała wytrzymałość.

Nadprogramowe zabezpieczenie roweru na czas lotu Nizhniy Novgorod - Mińsk

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o wlepkę z napisem FRAGILE. Jeśli podróż z Nizhniy Novgorod do Mińsk jest przesiadkowy poleca się okleić kufer nazwą destynacji, ponieważ załoga nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie roweru na trasie podróży. Na czas lotu zdejmujemy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed możliwym zniszczeniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli chowasz bicykl do mniejszych pudełek koniecznie połącz je między sobą.

Cena przewozu bicykla

Cena transportu roweru jest ustalana przez organizatora lotu i zależy od warunków przelotu, destynacji oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli lot do danego Nizhniy Novgorod - Mińsk ma się odbyć w trakcie szczytu okresu turystycznego.

Nadanie oraz odebranie bicykla

Rower głównie nadaje się w dedykowanym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także odbywa się w wyznaczonym punkcie.