X
Ładowanie...

Tanie loty Norfolk Wiedeń

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norfolk Wiedeń

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Norfolk Wiedeń

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norfolk Wiedeń

Przewodnik po lotach Norfolk Wiedeń

Co z telefonem w czasie przelotu Norfolk - Wiedeń?

Niewątpliwie niejednokrotnie oglądając w filmach przelot samolotem, widzieliśmy wiadomość o konieczności wyłączania telefonów komórkowych. Równocześnie mamy świadomość, że do samolotu Norfolk - Wiedeń możemy zabrać sprzęty elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam korzystać z takich urządzeń podczas lotu?

Trzeba je pokazać w czasie kontroli na przelot Norfolk - Wiedeń

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść określone sprzęty, mimo wszystko zawsze musimy je pokazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wtedy trzeba je wyciągnąć z bagażu i przełożyć do odpowiedniego pojemnika. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Norfolk - Wiedeń pozwalają nam na wniesienie do samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie kategorycznie zakazane. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również możemy wnieść na pokład samolotu Norfolk - Wiedeń, ale nie będziemy mogli z nich skorzystać?

W którym momencie możemy włączyć sprzęty elektroniczne w czasie przelotu Norfolk - Wiedeń?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na zarezerwowanie krótkiej możliwości lotu, być może, że będziemy się nudzić oraz będziemy szukali atrakcji. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz dopiero w określonym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Norfolk - Wiedeń, wymagają zupełnego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłóciły pracy systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Ważne jest mimo wszystko to, żeby przez cały lot Norfolk - Wiedeń, okazały się być one ustawione w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Norfolk - Wiedeń muszą być odłączone.

Pomyślmy o pozostałych pasażerach

Jeżeli chcemy korzystać z oferty jaką proponują nam tanie loty Norfolk - Wiedeń i włączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale pamiętajmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, aby nie przeszkadzać pozostałym podróżnikom. A w czasie całego lotu Norfolk - Wiedeń musimy słuchać próśb załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą wytyczne korzystania z różnych urządzeń podczas lotu Norfolk - Wiedeń. Zobaczmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a w którym muszą być wyłączone oraz w jaki sposób możemy je zabrać do samolotu. Tylko wówczas, mamy prawo posiadać gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.