X
Ładowanie...

Tanie loty Norrköping Chiasso

już od 145 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
23 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lip (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
13 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
26 lut (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
04 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
26 lut (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norrköping Chiasso

Przewodnik po lotach Norrköping Chiasso

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy nigdy nie podróżowali w ten sposób. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Norrköping - Chiasso i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez problemu? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Zdajemy bagaż rejestrowany

Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Właśnie szykujesz się do lotu Norrköping - Chiasso i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, brzytwy, skalpele, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, nożyczek, golarek, czy narzędzi.

O czym jeszcze należy pamiętać

Przed Tobą lot Norrköping- Chiasso? Pamiętaj, że linie lotnicze mogą nie wpuścić do samolotu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy nie stosują się do zaleceń obsługi. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wtedy obsługa może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do zwrotu kosztów.