X
Ładowanie...

Tanie loty Norrköping Kiruna

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norrköping Kiruna

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Norrköping Kiruna

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Norrköping Kiruna

Przewodnik po lotach Norrköping Kiruna

Mamy nadbagaż na przelot Norrköping - Kiruna?

Choć naprawdę się staraliśmy, to mimo wszystko nie dało nam się zapakować do walizki o rozmiarach podanych przez linie lotnicze? W takich sytuacjach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu oraz zaoferują odpowiednie sposoby, jakie oczywiście będą wiązały się z dodatkową zapłatą. Nie mniej, warto mieć świadomość, co możemy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie są dopłaty?

Jeśli okazało się, że przekraczamy dozwolone wielkości i ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Norrköping - Kiruna mają przeważnie określoną stałą wartość od pojedynczego kilograma ponad ustalenia, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dłuższa trasa, tym większa będzie opłata. Co istotne, dosyć często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli mamy świadomość, że przekroczymy normy narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wówczas również zapłacimy za ten nadbagaż mniej, niż gdybyśmy płacili za niego już na lotnisku. Trzeba też wiedzieć, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Norrköping - Kiruna taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeśli tak się stanie, trzeba wziąć drugi bagaż.

Musimy rozłożyć na parę bagaży w czasie przelotu Norrköping - Kiruna

Jeżeli nasz bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to musimy spakować się w dwie walizki. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi płatnościami za taką drugą walizkę, a konkretne ceny odnajdziemy na stronie, która proponuje nam te tanie loty Norrköping - Kiruna. Co istotne, to nie możemy zabrać paru toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy wsadzić do jednej torby. Cena biletu, także jeśli wpłaciliśmy za niego jedynie , nie będzie miała tutaj oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe i warto je znać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, aby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Norrköping - Kiruna dają nam szansę zakupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak wiedzieć, że opłacając go wcześniej, zanim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.