X
Ładowanie...

Tanie loty Norymberga Otopeni Arpt

już od 155 zł
02 lut 09 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Otopeni Arpt

Bilety lotnicze Niemcy Otopeni Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
04 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norymberga Otopeni Arpt

Przewodnik po lotach Norymberga Otopeni Arpt

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla pasażerów

Rezerwujesz podróż samolotem do Norymberga - Bucharest (Otopeni International) i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Norymberga - Bucharest (Otopeni International), do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać usunąć z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, soków, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu podręcznego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Norymberga - Bucharest (Otopeni International). W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Norymberga - Bucharest (Otopeni International) nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Norymberga - Bucharest (Otopeni International) masz możliwość zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.