X
Ładowanie...

Tanie loty Norymberga Rostów

już od 1294 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rostów

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rostów
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lwów
09 wrz (pon)
Belavia
Rostów
19 wrz (czw)
Belavia
Lwów
09 wrz (pon)
Belavia
Rostów
21 wrz (sob)
Belavia
Lwów
09 wrz (pon)
Belavia
Rostów
22 wrz (nie)
Belavia
Lwów
09 wrz (pon)
Belavia
Rostów
24 wrz (wto)
Belavia
Lwów
09 wrz (pon)
Belavia
Rostów
26 wrz (czw)
Belavia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norymberga Rostów

Przewodnik po lotach Norymberga Rostów

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Norymberga - Rostow

To nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Norymberga - Rostow czy z innym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany jest zwyczajnie potrzebny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to dodatkowe koszty, dlatego warto zastanowić się, czy rzeczywiście potrzeba ci większej walizki. Dowiedz się, kiedy powinno się go dokupić, a w jakich przypadkach na pewno starczy mniejszy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Jest zawsze przy tobie , możesz przypilnować swoich bagaży, na pewno nie zostanie zniszczony czy opóźniony. Jednakże takie rozwiązanie ma naprawdę wiele wad. Najważniejsze jest to, że jest ograniczony – musisz w nim przenieść wyłącznie kilka rzeczy, niewiele może się zmieścić. Na dodatek są ogromne ograniczenia co do transportowania kosmetyków w płynie i lekarstw.

Przez to bagaż rejestrowany okazuje się przydatny. Możesz przewieźć w nim wszystkie kosmetyki. Jest konieczny również wówczas, gdy codziennie musisz używać preparaty, których nie możesz wnieść do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zabrać niebezpieczne przedmioty (przykładowo cążki do paznokci), płyny lub pamiątki (alkohol, szklane bibeloty). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Norymberga - Rostow sprawdzi się, jeżeli planujesz parę przesiadek. Dzięki temu masz wygodę na lotnisku.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Norymberga - Rostow pozwalają na wniesienie naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak musisz mieć większy bagaż, będziesz musiał wykupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u różnych przewoźników, znaczenie ma także pora roku. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest największy, musisz ponieść większe koszty.

Także gabaryty bagażu wpływają na cenę. W tanich liniach możesz zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za te większe (do 23 lub 30 kg) trzeba dołożyć około 110-250 zł. Cena dotyczy oczywiście przejazdu w jedną stronę.