X
Ładowanie...

Tanie loty Norymberga Saloniki

już od
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norymberga Saloniki

Bilety lotnicze Norymberga Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norymberga Saloniki

Przewodnik po lotach Norymberga Saloniki

Czy w czasie lotu Norymberga - Saloniki będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy organizujemy przelot samolotem, to zazwyczaj zamartwiamy się różnymi rzeczami. Czy będziemy mogli kupić najkorzystniejszy bilet, czy możemy skorzystać z krótkiego czasu przelotu. Zastanawiamy się, czy dobrze zrobimy odprawę, czy nie zagubimy bagażu. Mimo wszystko mało kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego kierunku Norymberga - Saloniki, ma szansę wystąpić jetlag.

Czemu przy dalszych trasach Norymberga - Saloniki występuje jetlag

Myślimy co to takiego? To przemęczenie, rozdrażnienie, ból głowy i trudności z koncentracją, jakie pojawiają się, kiedy nasz lot Norymberga - Saloniki ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wówczas ciało musi stracić parę godzin – jeśli lecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te kilka godzin zyskuje – jeśli polecimy na zachód, co odczuje słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Norymberga - Saloniki oraz mając świadomość, że przelecimy przez kilka stref. Trzeba sprawdzić, co zrobić aby to nieprzyjemne wrażenie okazało się być jak najmniejsze.

Co kiedy lecimy Norymberga - Saloniki na zachód?

Jeżeli wykupiliśmy tanie loty Norymberga - Saloniki i mamy świadomość, że będziemy lecieć na zachód, to trzeba zacząć kłaść się trochę później spać. W ten sposób jeszcze przed lotem przyzwyczaimy ciało do zmiany. Gdy już będziemy w samolocie, warto zrobić wszystko, żeby nie zasnąć. Możemy spacerować po pokładzie, pić wodę, jeść dania bogate w białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie niewielkiej ilości jedzenia na pokład, więc warto przygotować sobie idealny posiłek już wcześniej, żeby okazał się być pobudzający. Jeżeli już lot Norymberga - Saloniki dobiegł końca, to nie ulegnijmy przemęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Świetnym planem będzie spacer w promieniach słońca, łatwiej pokonamy chęć położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Norymberga - Saloniki

Przelot Norymberga - Saloniki z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała będzie przelot Norymberga - Saloniki z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, warto kłaść się wcześniej do spania oraz tak samo prędzej się budzić. Tu podczas przelotu Norymberga - Saloniki opłaca się zasnąć, a dopomogą nam w tym produkty pełne węglowodanów, oraz ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu do celu, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz próbujmy się dostosować do tamtejszych godzin snu oraz posiłków.

Jeżeli mamy już wykupione tanie loty Norymberga - Saloniki i nie chcemy, aby jetlag popsuł nam wyjazd. To warto się do tego odpowiednio przygotować. Nie spożywajmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu do samolotu ustawmy zegarek na czas, który będzie u celu, wówczas też prościej się na niego przestawimy.