gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Norymberga Tapachula

już od 2233 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Meksyk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Meksyk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Monachium
11 paź (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Cancun
25 paź (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Monachium
16 lis (pią)
Iberia
Cancun
01 gru (sob)
Iberia
Monachium
16 lis (pią)
Iberia
Cancun
02 gru (nie)
Iberia
Monachium
16 lis (pią)
Iberia
Cancun
03 gru (pon)
Iberia
Monachium
17 lis (sob)
Iberia
Cancun
01 gru (sob)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norymberga Tapachula

Przewodnik po lotach Norymberga Tapachula

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla turystów

Rezerwujesz lot samolotem do Norymberga - Tapachula i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Norymberga - Tapachula oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Norymberga - Tapachula, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: biżuteria, lekarstwa potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.