gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Nowokuźnieck Turyn

już od 534 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
12 lis (pon)
Alitalia
Turyn
21 lis (śro)
Alitalia
Amsterdam
12 lis (pon)
Alitalia
Turyn
23 lis (pią)
Alitalia
Amsterdam
08 lis (czw)
Alitalia
Turyn
20 lis (wto)
Alitalia
Amsterdam
08 lis (czw)
Alitalia
Turyn
21 lis (śro)
Alitalia
Amsterdam
08 lis (czw)
Alitalia
Turyn
23 lis (pią)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nowokuźnieck Turyn

Przewodnik po lotach Nowokuźnieck Turyn

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego zwierzaka? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Nowokuźnieck -Turyn?

Jak przewozić zwierzaka w kabinie pasażerskiej

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić stosowne regulaminy. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u czworonoga. Wybrałeś połączenie Nowokuźnieck -Turyn, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji biletu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

Ważne dokumenty i formalności

Jeżeli chcesz wyjechać z psem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Nowokuźnieck -Turyn? Ważna informacja - trakcie podróży pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie lot i będzie bardziej spokojny.