X
Ładowanie...

Tanie loty Nowosybirsk Wiedeń

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Nowosybirsk Wiedeń

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nowosybirsk Wiedeń

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Nowosybirsk Wiedeń

Przewodnik po lotach Nowosybirsk Wiedeń

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Nowosibirsk - Wiedeń i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Nowosibirsk - Wiedeń, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać wypakować z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, płynu do płukania ust, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Nowosibirsk - Wiedeń. W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Nowosibirsk - Wiedeń nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Nowosibirsk - Wiedeń możesz kupić niezbędne rzeczy.