X
Ładowanie...

Tanie loty Nowy Jork Miami

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Nowy Jork Miami

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Nowy Jork Miami

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Nowy Jork Miami

Przewodnik po lotach Nowy Jork Miami

Tanie loty z Nowego Jorku do Miami - jak szukać tanich lotów

Tanie loty Nowy Jork Miami

Wybierasz się w podróż po Stanach? Najlepiej zarezerwuj loty z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie jest tajemnicą, że w miarę zbliżania się terminu odlotu ceny zaczynają rosnąć. Rezerwując lot nawet kilka miesięcy wcześniej masz szansę upolować naprawdę atrakcyjne promocje. Na stronie FRU możesz zarezerwować loty bezpośrednie na trasie Nowy Jork – Miami. Zrobisz to w kilku prostych krokach. Wpisz miejsce, z którego startujesz, cel podróży, datę i liczbę pasażerów. Gotowe – ty klikasz, my załatwiamy resztę!
W szukaniu tanich lotów pomoże ci Alarm Cenowy. Wprowadź kwotę, za jaką chcesz kupić lot i czekaj na wiadomość – kiedy ceny spadną do określonego poziomu, dostaniesz wiadomość. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 584 zł, najkrótszy lot trwa tylko 3h 3min.
Pamiętaj, że przekraczając granicę Stanów potrzebujesz wizy. Procedura wizowa trwa najczęściej około trzech miesięcy – w tym czasie odbywa się rozmowa z konsulem, należy także uiścić odpowiednie opłaty. Szczegółowe informacje i daty dostarczania dokumentów można znaleźć na stronach Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i Krakowie.

Tanie loty z Nowego Jorku do Miami - linie lotnicze

Na trasie Nowy Jork – Miami kursuje wielu przewoźników

Tanie loty z Nowego Jorku do Miami - lotniska

Tanie loty z Warszawy do Miami - lotniska

W Miami działają trzy duże lotniska - Lotnisko Miami (MIA) i Lotnisko Fort Lauderdale Hollywood i Port lotniczy Palm Beach.

Lotnisko Miami jest trzecim pod względem liczby realizowanych połączeń międzynarodowych lotniskiem w USA. Znajduje się 12 km od centrum miasta. W ciągu roku korzysta z niego 34 mln pasażerów. Lotnisko obejmuje jeden terminal, w którego skład wchodzi 7 pirsów. Poza obsługą lotów lotnisko oferuje także liczne restauracje, salony SPA i sklepy. Lotnisko Fort Lauderdale Hollywod Znajduje się w pobliżu Hollywood i Dania Beach. To szybko rozwijający się port lotniczy. Rocznie przewija się przez niego 22 mln pasażerów. Znajduje się wśród najruchliwszych lotnisk świata. W oczekiwaniu na kolejny lot można tutaj skorzystać z licznych restauracji, bankomatów i sklepów. Lotnisko Palm Beach usytuowane w odległości 5 km od West Palm Beach, stanowi jeden z największych portów lotniczych na Florydzie. Został uznany za trzeci najlepszy port lotniczy w USA. Rocznie korzysta z niego 6,8 miliona pasażerów.

Dojazd z lotniska Port lotniczy Miami

Port lotniczy Miami od centrum miasta dzieli tylko 13 km. Dostępne są takie środki komunikacji jak:
Taksówki. W pobliżu terminala znajduje się postój taksówek. Podróż do centrum będzie trwała około 20-30 minut, należy się spodziewać kosztów wysokości 22 USD.
Autobusy. Z lotniska kursują autobusy Metro Bus. Można skorzystać z przejazdu liniami 7,37,42, 57,133, 236 i 238. Za 2 USD w 30-40 min dojedziecie autobusem do centrum. Między terminalem a stacją kolejki Tri-Rail autobusy kursują bezpłatnie.
Kolej Tri-Rail Na lotnisku działają także pociągi Tri-Rail. Poruszanie się między lotniskiem a Hialeah Market jest darmowe, do Hollywood dojedziecie natomiast za około 3,75 dolara.

Dojazd z lotniska Fort Lauderdale Hollywod

Od centrum Miami lotnisko Fort Lauderdale Hollywood dzielą 34 kilometry. W pobliżu znajdują się Hollywood i Dania Beach. Aby dostać się z lotniska w inne części regionu, można skorzystać z następujących środków komunikacji:
Autobusy BCT. Zatrzymują się przed terminalami. Dojazd do Hollywood to koszt wysokości 3,75 USD.
Kolej Tri-Rail . Do stacji kolejki można dojechać darmowym autobusem z lotniska.
Taksówki. Lotnisko obsługują żółte taksówki Yellow Cab, wyposażone w taksometr.

Tanie loty z Warszawy do Miami - przewodnik po atrakcjach

Miami, plaża

Poza słonecznymi kąpielami w Miami jest wiele innych atrakcji. Warto wymienić Miami Sequarium, gdzie można podziwiać bogactwo podwodnego świata. Bawiące się delfiny to niezwykły widok! Innym miejscem, gdzie można zobaczyć z bliska fantastyczne zwierzęta jest Miami Zoo. Wielbicielom sztuki spodoba się Museum of Contemporary Art, gdzie wystawia się ważne dzieła sztuki współczesnej z całego świata. Niesamowitą przygodą będą także odwiedziny w Miami Tower Theater, będącym jednym z najstarszych kulturalnych przybytków w tym miejscu (powstał już w 1926 roku).

Tanie loty z Warszawy do Miami- kiedy lecieć?

Na zwiedzanie Florydy właściwie zawsze jest dobry czas. Można tu wyróżnić tylko dwie pory roku – suchą i deszczową. Od listopada do kwietnia trwa pora sucha (zima), kiedy temperatury spadają i wilgotność powietrza jest mniejsza, rzadko pada. Wtedy przyjeżdża na Florydę najwięcej turystów, ceny wzrastają nawet trzykrotnie. Od maja do października jest upalnie i deszczowo. Jest to okres „poza sezonem” i można wtedy liczyć na niższe ceny.