gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Nowy Jork Wiedeń

już od 78 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 sty (śro)
Lot bezpośredni
Wiedeń
18 sty (pią)
Lot bezpośredni
Kraków
09 sty (śro)
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 sty (nie)
Lot bezpośredni
Kraków
13 sty (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
14 sty (pon)
Lot bezpośredni
Kraków
14 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
14 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Nowy Jork Wiedeń

Przewodnik po lotach Air Berlin Nowy Jork Wiedeń

Czy jest szansa zabrać leki na przelot Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej możliwość korzystać z propozycji przewoźników Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin, to z pewnością wiemy, w jaki sposób należy zapakować bagaż. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy zabrać ze sobą leki? Mamy świadomość, jak to wygląda, które medykamenty możemy ze sobą wziąć i czy możemy je trzymać w walizce podręcznej? Trzeba skontrolować tą kwestię, tak żebyśmy mieli pewność, że lot Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin minie nam spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas podróży Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy wejściówkę na tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki możemy mieć w bagażu podręcznym. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w osobnej siatce. Wtedy sprawdzanie pójdzie szybciej, więc będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że przewozić możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą dostępne dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych przepisanych, powinniśmy posiadać pismo od doktora, ponieważ może się przydać przy konieczności sprawdzenia medykamentów.

Jaki będzie limit na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To znaczy, że możemy zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Lecz, musimy zabrać wyłącznie taką ilość leków, jaka będzie nam rzeczywiście niezbędna w czasie podróży. Tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin zezwalają też na wniesienie ze sobą małych, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek powinien być aplikowany podskórnie, ale ich posiadanie również powinniśmy od razu zgłosić w czasie sprawdzania. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrótszy lot, to i tak możemy mieć ze sobą niezbędne leki wypisane na receptę, jak też krople do oczu albo środek do dezynfekcji, jeśli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady związane z przewożeniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Ale warto zapytać przewoźnika

w jaki sposób to wygląda z przewożeniem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ może się okazać, że muszą być w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać ze sobą leki oraz potrzebne urządzenia medyczne, da nam prawo wreszcie śmiało skorzystać z oferty, jaką mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią Air Berlin.