X
Ładowanie...

Tanie loty TAP (Air Portugal) Nowy Jork Wiedeń

już od 1728 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Wiedeń

Bilety lotnicze USA Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
26 kwi (pią)
Norwegian Air UK
Wiedeń
09 maj (czw)
WizzAir
Chicago
21 lip (nie)
TAP (Air Portugal)
Wiedeń
20 sie (wto)
TAP (Air Portugal)
Chicago
21 lip (nie)
TAP (Air Portugal)
Wiedeń
22 sie (czw)
TAP (Air Portugal)
Chicago
21 lip (nie)
TAP (Air Portugal)
Wiedeń
23 sie (pią)
TAP (Air Portugal)
Chicago
21 lip (nie)
TAP (Air Portugal)
Wiedeń
24 sie (sob)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje TAP (Air Portugal) Nowy Jork Wiedeń

Przewodnik po lotach TAP (Air Portugal) Nowy Jork Wiedeń

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Nowy Jork - Wiedeń linią TAP Portugal?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, który bierzemy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien posiadać określone rozmiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wykładać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Nowy Jork do Wiedeń musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę i wszelkie kosztowne rzeczy, także wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią TAP Portugal dają nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, dlatego warto zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio kupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło prędko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Nowy Jork - Wiedeń linią TAP Portugal

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, lub pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią TAP Portugal nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia posiada własną politykę bagażową

Planując podróż samolotem, musimy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe. Przez to trzeba zobaczyć, kto lata na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie oferujące tanie loty Nowy Jork - Wiedeń linią TAP Portugal, posiadają dość spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się pojawić w bagażu podręcznym i jakie musi mieć wymiary i wagę, ponieważ wtedy zaoszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.