gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Brussels Airlines O'Hare Intl Kraków

już od 2862 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

O'Hare Intl Kraków

Bilety lotnicze O'Hare Intl Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Chicago
28 lis (śro)
Lufthansa
Kraków
17 gru (pon)
United Airlines
Chicago
28 lis (śro)
Lufthansa
Kraków
18 gru (wto)
United Airlines
Chicago
28 lis (śro)
Lufthansa
Kraków
17 gru (pon)
Lufthansa
Chicago
28 lis (śro)
Lufthansa
Kraków
18 gru (wto)
Lufthansa
Chicago
29 lis (czw)
LOT
Kraków
17 gru (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brussels Airlines O'Hare Intl Kraków

Przewodnik po lotach Brussels Airlines O'Hare Intl Kraków

W jaki sposób przeżyć podróż Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines z pociechą?

Pojawienie się potomstwa wcale nie powinno oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Warto jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines

Jeżeli planujemy przelot z maleństwem, musimy zadbać o to, aby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na wieczorny lot, to ma szansę się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez stresu zdać wszystkie bagaże, móc spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Większość linii lotniczych proponujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zajmować naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines nie posiadają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszek, lecz też jakiejś przekąski. Do tego przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do własnego bagażu, czyli wszystko musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzeba pomocy przy dziecku, również poproś o to. Tanie loty Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines posiadają właściwie przeszkolony zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, a więc również i wam. Jeśli maleństwo będzie płakać, próbuj mu podać pierś albo butelkę. Pamiętaj również o zabraniu zabawek. Nie pozwól, by dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines i staliście się pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje potomstwo nie lubi latania, lecz wiedz, że nawet najtrudniejsza podróż posiada swój koniec.

Trzeba myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Chicago (O'Hare Intl) - Kraków linią Brussels International Airlines z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co tylko realne, aby podróż minęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.