X
Ładowanie...

Tanie loty Ochryda Malmö

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ochryda Malmö

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ochryda Malmö

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ochryda Malmö

Przewodnik po lotach Ochryda Malmö

Ubezpieczenie turystyczne obejmujące bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Ohrid - Malmo czy standardowe linie lotnicze, to nie ma większego znaczenia. Zawsze będziemy czuć obawę, że z nadanym przez nas bagażem może coś się stać. Na szczęście nie należy obawiać się straty wszystkich rzeczy. Przecież normalna polisa turystyczna dotyczy również bagażu. Podpowiadamy, na czym to polega.

Co wchodzi do ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej dotyczący bagażu bywa różny. Wszystko dotyczy towarzystwa ubezpieczeniowego. Część z nich obejmuje polisą wyłącznie torby nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Następne również na przykład przewożone osobno rzeczy pamiątki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować także inne rzeczy, które zabiera się samolotem. Oznacza to również, że wózek inwalidzki czy wózek dziecięcy także podlega polisie.

Zasady działania ubezpieczenia turystycznego

Polisa ubezpieczeniowa na bagaż działa na kilka sposobów. Przede wszystkim w momencie, jeżeli ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. Wtedy też możesz odzyskać odszkodowanie od standardowych linii lotniczych lub tanich lotów Ohrid - Malmo – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie toreb. Jeśli otrzymasz odszkodowanie to będą zwyczajnie kolejne środki. Ich wysokość bywa związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa działa także w momencie, kiedy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zaginie na lotnisku. Jeśli nie zostanie odnaleziony, zostaną ci zwrócone środki za zaginione rzeczy. Wysokość wypłaconego świadczenia także jest uzależniona od znajdującej się w umowie kwoty. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Ohrid - Malmo, zobowiązane są zwrócić ci środki, wydawane na zakupienie nowych ubrań czy kosmetyków, które ułatwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Linie lotniecze

Koniecznie zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Ohrid - Malmo