X
Ładowanie...

Tanie loty Odense Gdańsk

już od 41 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dania Gdańsk

Bilety lotnicze Dania Gdańsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Aarhus
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
26 cze (wto)
Ryanair
Gdańsk
28 cze (czw)
Ryanair
Billund
16 cze (sob)
Ryanair
Gdańsk
20 cze (śro)
Ryanair
Billund
14 cze (czw)
Ryanair
Gdańsk
20 cze (śro)
Ryanair
Billund
26 cze (wto)
Ryanair
Gdańsk
29 cze (pią)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Odense Gdańsk

Przewodnik po lotach Odense Gdańsk

Jakie loty możesz zobaczyć na naszej stronie?

Tanie loty Odense - Gdańsk dają szerokie możliwości podróżowania. Warto korzystać z różnego rodzaju lotów, aby zaplanować wypad weekendowy, urlop zimowy lub wakacje. Poniżej podpowiadamy, jakie loty możesz znaleźć na naszej stronie.

Tanie loty Odense - Gdańsk bezpośrednie lub z przesiadką

Zanim podejmiesz decyzję, warto przejrzeć ogólnodostępne taryfy, czyli GDS-y, oferty tanich linii, loty kombinowane itp. Zależnie od miejsca, do którego się wybierasz, możesz wybrać lot bezpośredni lub z przesiadką. Oba rodzaje mają swoje dobre strony. Jeśli lecisz do innego miasta europejskiego, nie warto się przesiadać. Jeśli jednak czeka Cię wielogodzinny lot, przerwa na pewno się przyda – na rozprostowanie nóg, kawę, zakupy, a może nawet zwiedzanie? Często loty z przesiadką są świetną okazją, aby przy okazji coś jeszcze zwiedzić.

Tanie loty Odense - Gdańsk - Smart Connection

Smart Connection to wyjątkowe loty składane – łączymy w nich odcinki lotów różnymi liniami lotniczymi, w których przesiadka się po prostu opłaca. To jedna oferta lotu złożona z co najmniej dwóch połączeń – zarówno regularnych linii, jak i tanich. W praktyce może to być lot do Paryża liniami WizzAir, a powrót Air France itp., chociaż oczywiście możesz też wrócić z innego miasta. Nie każda wyszukiwarka lotów wyświetla tego typu połączenia – to ciężka praca złożonych algorytmów. Na FRU.PL znajdziesz jednak najlepsze oferty Smart Connection.

Tanie loty Odense - Gdańsk tanimi liniami

Niezwykła popularność podróżowania samolotem wynika z dostępności tanich lotów Odense - Gdańsk. Dzięki nim można latać kilka razy w roku, nie wydając wiele na bilety lotnicze. Atrakcyjna cena wynika co prawda z niższego standardu – w samolotach jest mniej miejsca, nie przysługuje posiłek ani poczęstunek, w cenę wliczony jest tylko bagaż podręczny, a za wszelkie dodatkowe usługi należy dopłacić.