X
Ładowanie...

Tanie loty Odessa Saloniki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Odessa Saloniki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Odessa Saloniki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Odessa Saloniki

Przewodnik po lotach Odessa Saloniki

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Odessa - Saloniki

Decydując się na wakacje w biurze podróży od razu zostaje wykupione ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz urlop samodzielnie, możesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Odessa - Saloniki, warto dołożyć trochę pieniędzy za ubezpieczenie. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego może okazać się bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najbardziej potrzebne okazuje się podstawowe ubezpieczenie podróże. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Odessa - Saloniki, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Najmniejsze ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno samą podróż, i wakacje.

Polisa z reguły odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż przewożąc drogie pamiątki, należy dodatkowo wykupić polisę. Na dodatek gwarantuje ci rejs powrotny do kraju w momencie zachorowania i zwróci ci środki przeznaczone na leczenie poza granicami, lub w razie, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżujących. Ma je w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Warto nie tylko dodatkowo zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – kiedy zaginie i będziesz szukać go, masz pewne wypłacenie środków.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. Są wyjątkowo zadowalające, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja niestety nie zdarza się sporadycznie, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość zwrotu wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Odessa - Saloniki bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to naprawdę niewielka suma.