gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Odessa Warszawa

już od 1428 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Odessa Warszawa

Bilety lotnicze Lufthansa Odessa Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Odessa
14 wrz (pią)
Lufthansa
Warszawa
23 wrz (nie)
Austrian Airlines
Odessa
18 wrz (wto)
Lufthansa
Warszawa
25 wrz (wto)
Austrian Airlines
Odessa
16 wrz (nie)
Lufthansa
Warszawa
23 wrz (nie)
Austrian Airlines
Odessa
16 wrz (nie)
Lufthansa
Warszawa
25 wrz (wto)
Austrian Airlines
Odessa
17 wrz (pon)
Lufthansa
Warszawa
23 wrz (nie)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Odessa Warszawa

Przewodnik po lotach Lufthansa Odessa Warszawa

Co z ludźmi kalekimi w samolocie?

Trzeba pamiętać, iż ludzie kalecy nie muszą calutki dzień przesiadywać w mieszkaniu. Sporo przewoźników proponuje odpowiednio przystosowane samoloty, na pokładzie których są miejsca przygotowane dla osób niepełnosprawnych, jak również odpowiednio przystosowane toalety. Również tanie loty Odessa - Warszawa linią Lufthansa mają w swojej propozycji ofertę dla tych ludzi, to znaczy, że swobodnie mają szansę zwiedzać inne kraje.

O czym należy pamiętać podczas lotu Odessa - Warszawa linią Lufthansa

Jeśli niepełnosprawny chce korzystać z oferty którą posiadają tanie loty Odessa - Warszawa linią Lufthansa, to musi pamiętać, żeby wypełnić odpowiedni dokument. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba pragnie polecieć oraz będzie ona miała zarezerwowane siedzenie. Czasem liczba odpowiednich przestrzeni na pokładzie jest ograniczona, zatem dobrze jest uprzedzić o własnej obecności na trasie Odessa - Warszawa linią Lufthansa

.

Ile polecimy?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mają prawo zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Oczywiście należy myśleć o smyczy, kagańcu i potrzebnych dokumentach, ale jest to możliwe. Jeżeli także wybierze się właściwy przelot to dana wyprawa okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będziemy mieli problemów z zabraniem takiego zwierzaka nawet wtedy, gdy zarezerwujemy tanie loty Odessa - Warszawa linią Lufthansa

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy tani lot, mamy pewność że pokład będzie przygotowany do osób niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, czy zmieścimy się w nim z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy jedynie do wejścia, potem obsługa samolotu Odessa - Warszawa linią Lufthansa pomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, nim dostaniemy się na pokład, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu muszą nam pomóc, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Trzeba sprawdzić jakich formalności należy dopilnować, żebyśmy posiadali gwarancję, że dostaniemy się na przelot Odessa - Warszawa linią Lufthansa. Trzeba podać dużo wiadomości o sobie, bo, tym dokładniej linie lotnicze będą mogły się przygotować do zajmowania się nami i zapewnienia wszystkiego co potrzebne. Nie mniej im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu nim zająć.