X
Ładowanie...

Tanie loty Ohrid Ateny

już od 86 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
10 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ohrid Ateny

Przewodnik po lotach Ohrid Ateny

Ruszamy w podróż Ohrid - Ateny - w jaki sposób zapakować bagaż podręczny?

Sporo ludzi, także takich dla których tanie loty Ohrid - Ateny nie są pierwszym lotem, zgłasza trudności ze spakowaniem swojego bagażu podręcznego. To znaczy, że albo są zmuszeni domawiać bagaż w luku bagażowym, albo są zmuszeni zrezygnować z wzięcia pewnych rzeczy. Jednak jeżeli będziemy znali warunki przygotowywania tego bagażu, to stanie się to prostsze. Ale zapamiętajmy, że przeróżni przewoźnicy mają wyznaczone dla niego różne wymiary oraz różną masę. Warto się więc upewnić, co za warunki będą obowiązywały w czasie danego przelotu Ohrid - Ateny.

Co powinniśmy wiedzieć przygotowując bagaż podręczny na lot Ohrid - Ateny

Przede wszystkim, zdecydowanie lepiej będzie się opłacało, jeżeli zrezygnujemy z walizki i w zastępstwie weźmiemy torbę podróżną. Jest ona bardziej elastyczna, a więc prościej uda nam się do niej zmieścić niezbędne podczas podróży Ohrid - Ateny rzeczy. W dodatku jeśli nie mamy szansy czegoś schować, bo przekroczymy wtenczas założenia ustalone przez tanie loty Ohrid - Ateny, to możemy włożyć na siebie więcej warstw ubrań. Jeżeli będziemy mieli jakieś sporo ważące buty, to dobrze będzie je założyć na siebie, żeby nie przeciążały bez potrzeby tego bagażu podręcznego.

Zakupy u celu?

Z pewnością sporo rzeczy, szczególnie kosmetyków będziemy mogli dostać już u celu. Przez to zamiast zapychać nimi bagaż podczas podróży Ohrid - Ateny, najlepiej będziemy działać, jeżeli nabędziemy je po dotarciu na miejsce. Ma szansę się wówczas okazać, że dość, że nie przepłacimy za walizkę, lecz także niektóre z tych rzeczy możemy dostać po niższej cenie.

Część rzeczy pokazujemy podczas odprawy na lot Ohrid - Ateny

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że określone rzeczy musimy pokazać w czasie kontroli. Przez to bez względu czy wybieramy regularnych przewoźników czy zdecydujemy się na tanie loty Ohrid - Ateny, komputery, czytniki e-booków czy smartfony musimy trzymać na górze torby. Tak żeby łatwo je można było wyciągnąć do okazania. To znacznie skróci czas odprawy i ograniczy ilość nerwów, które stracimy.

Warto spytać bardziej wyuczonych podróżników o to, w jaki sposób pakują swój bagaż, szczególnie jeśli chcą zabrać ze sobą w podróż Ohrid - Ateny tylko ten podręczny. To istotne, ponieważ tanie loty Ohrid - Ateny za bagaż w luku bagażowym pobierają zazwyczaj dość znaczną opłatę, z tego powodu jeżeli jest taka okazja. Pakujmy jedynie bagaż podręczny.