X
Ładowanie...

Tanie loty Ohrid Mykonos

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ohrid Mykonos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ohrid Mykonos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ohrid Mykonos

Przewodnik po lotach Ohrid Mykonos

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze stają się coraz bardziej popularne wśród podróżnych, pozwalając na rezerwowanie biletów po kosztach. Interesuje Cię podróż Ohrid -Mykonos jednak nie korzystałeś jeszcze z oferty tanich linii? Sprawdź nasz artykuł, a wszystkiego się dowiesz!

Podmiejskie lotniska i mniej miejsca w samolocie

Osoby narzekające na ofertę tanich linii lotniczych niejednokrotnie podkreślają, że panuje tam niższy komfort niż w przypadku regularnych lotów. I rzeczywiście - samoloty ekonomicznych przewoźników najczęściej nie korzystają z głównych lotnisk, a to może wiązać się z koniecznością zorganizowania dojazdu do hotelu. Należy także podkreślić, że na pokładzie nie podaje się pasażerom posiłków, a maszyny mają zagęszczoną liczbę miejsc siedzących. Osoby wyruszające w podróż Ohrid -Mykonos muszą też liczyć się z dodatkowymi opłatami za bagaż przewożony w luku.

Oszczędzaj na kosztach podróży

Drobne utrudnienia nie są jednak w stanie przyćmić walorów tanich przewoźników. Marzysz, żeby wyruszyć do Barcelony, Pragi, Paryża, a może do Bergen? Dzięki dostępnym ofertom zwiedzanie świata jest bardzo ułatwione. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a turyści bez bagażu rejestrowanego nie muszą uiszczać żadnych ekstra opłat.

Skąd tak atrakcyjne ceny?

Interesują Cię tanie loty Ohrid -Mykonos i chcesz dowiedzieć się, na czym oszczędzają niskobudżetowi przewoźnicy? Odpowiedzi jest kilka - korzystają z podmiejskich lotnisk, których obsługa jest zdecydowanie tańsza niż tych na których lądują samoloty tradycyjnych linii. Oszczędności uzyskiwane są również dzięki zmniejszonej liczbie załogi na pokładzie, oraz skróconemu pobytowi na płycie lotniska.