gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Okinawa Piza

już od 139 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
26 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
25 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
02 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Okinawa Piza

Przewodnik po lotach Okinawa Piza

Odbiór walizek po podróży Okinawa - Piza

Wybierając się na wakacje wozem, nie powinniśmy się martwić bagażem, ponieważ wiemy, że mamy go blisko siebie i zawsze możemy go wziąć z bagażnika. Ale zgadzając się na tanie loty Okinawa - Piza, powinniśmy sprawdzić w jaki sposób będzie to wyglądało z odebraniem walizki po dotarciu do celu. Zwłaszcza, że na lotnisku ląduje mnóstwo samolotów, będzie mnóstwo walizek, a to oznacza, że powinniśmy uważać, aby się nie pogubić.

Musimy się nastawić na czekanie

Przede wszystkim, gdy lot Okinawa - Piza już wylądujemy, musimy oddać się kontroli granicznej. To po niej, mamy możliwość udać się po walizkę. Na odpowiednich tablicach, jest wpisana informacja, która taśma będzie obsługiwała nasz lot oraz tam powinniśmy się skierować po naszą walizkę. Należy się tutaj przygotować, że czas oczekiwania na zabranie walizki, może dochodzić nawet do 45 minut. Co więcej, nie ma tu znaczenia, z propozycji których linii lotniczych  korzystaliśmy.

Co jeżeli będziemy mieli przesiadkę w trakcie przelotu Okinawa - Piza?

Poszukaliśmy najkorzystniejszego biletu oraz go zarezerwowaliśmy. Jednak wiązał się on z przesiadaniem się i teraz martwimy się, co będzie z naszym bagażem? W takim przypadku trzeba zobaczyć, czy tanie loty Okinawa - Piza dokonują przełożenia bagażu z maszyny do maszyny, czy może samodzielnie musimy to zrobić. Jeżeli będziemy lecieć dalej kolejnego dnia, to wówczas musimy po lądowaniu zabrać swój bagaż oraz zdać go na chwilę przed wylotem. Ale takie kwestie warto przejrzeć wcześniej, aby uniknąć chaotycznego biegania na lotnisku.

Odbiór walizki nie musi być skomplikowany, jeśli wcześniej poznamy się z procedurami. Nawet tanie loty Okinawa - Piza mają to rzetelnie opisane, aby zapewnić jak największy spokój własnym pasażerom. Należy też mieć świadomość, że bagaż powinien być odpowiednio opisany, tak żebyśmy mieli pewność, że rzeczywiście dotrze tam, gdzie należy. Jeśli obawiamy się zaginięcia naszego bagażu, to trzeba mieć świadomość, że zdarzają się one dość rzadko, a jeżeli jednak przyjdzie do takiej sytuacji. Lotnisko zrobi wszystko co w jego mocy, aby wyjaśnić to zdarzenie oraz oddać nam naszą zgubę. Możemy również naszą walizkę ubezpieczyć. To po to, abyśmy miło wspominali lot Okinawa - Piza.