X
Ładowanie...

Tanie loty Olbia Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lut 19 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Olbia Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Olbia Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Olbia Barcelona

Przewodnik po lotach Olbia Barcelona

Jak przetrwać długi lot samolotem na trasie Olbia - Barcelona

Tanie loty Olbia - Barcelona to wstapniały pomysł, żeby za małe ceny polecieć na drugi koniec świata. Dokładnie – niektóre podróże oznaczają przemieszczanie się tysiące kilometrów, a pokonanie takiej odległości niestety trwa. Podpowiadamy, jak przymierzyć się do bardzo długotrwałego przelotu. Co zrobić, żeby dać sobie radę na pokładzie przez kilkanaście godzin?

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Olbia - Barcelona

Przygotuj się do podróży

Aby długi lot nie męczył za bardzo, powinieneś się znacznie wcześniej do niego przygotować. Co to znaczy? Co najważniejsze, spakuj bagaż podręczny w rozsądny sposób. Przede wszystkim powinno być w walizce miejsce na ładowarkę do telefonu, wciągającą prasę, gadżety elektroniczne do gier i po prostu krzyżówki. Jeżeli nie lecisz sam, możesz pomyśleć o przenośnych planszówkach.

Co istotne zastanów się tak także nad swoim strojem. Ubierz się lekko i wygodnie, ale na cebulkę. Przydatny okazuje się także szal lub chusta – posłużą ci za poduszkę albo kocyk. Nie możesz zapomnieć o skarpetach, w których poczujesz się wygodnie, kiedy już zdejmiesz buty. Taki strój stanie się wygodny również, jeśli w tanich lotach Olbia - Barcelona masz zaplanowaną przesiadkę.

Uprzyjemnij sobie lot

W trakcie rejsu musisz także zadbać o to, aby nie był dla ciebie nieprzyjemny. Po pierwsze weź pod uwagę to, co planujesz pić i jeść. Nie pozwól, by doszło do odwodnienia – wtedy będziesz czuł się gorzej i możesz odczuwać nieprzyjemne niedogodności związane z podróżą. Nie sięgaj po alkohol i kawę, za to jak najczęściej sięgaj po wodę i soki warzywne. Spróbuj również zrezygnować z węglowodanów. Mała czekoladka to nie koniec świata, ale za duża ilość węglowodanów powoduje powstawanie obrzęków. W tanich lotach Olbia - Barcelona nie zawsze podaje się darmowy posiłek, zatem koniecznie weź ze sobą jakieś przekąski.

Nie męcz się ambitnym kinem czy książką, z której będziesz mieć egzamin. Zamiast tego postaw na lekkie kryminały lub powieści beletrystyczne – wciągną cię, a że są długie – kilka godzin z głowy. Zrób wszystko, by czas spędzony w samolocie był przyjemny.