X
Ładowanie...

Tanie loty Olbia Göteborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Olbia Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Olbia Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Olbia Göteborg

Przewodnik po lotach Olbia Göteborg

Przygotowujemy się do wejścia na pokład – co trzeba wiedzieć o bagażu podręcznym i innych przedmiotach zabieranych do samolotu

Nie ma znaczenia, czy wybieramy tanie loty Olbia - Goteborg, czy podróżujemy z tradycyjnym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób spakować bagaż podręczny i jakie rzeczy można wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Wbrew pozorom: nie bywa to proste, ponieważ określone linie lotnicze miewają własne regulaminy, gdzie wskazują wielkość i wagę walizki podręcznej, jak też przedmioty, które poza walizką można wziąć ze sobą. Na stronach internetowych linii lotniczych z łatwością znajdziemy tego typu informacje, zatem możemy spokojnie przygotować się do lotu Olbia - Goteborg.

Bagaż podręczny z limitami

Warto postarać się, aby spakowany przez nas bagaż kabinowy nie przekroczył wyznaczonych ograniczeń, ponieważ w tym wypadku będziemy musieli płacić. To szczególnie ważne w sytuacji, gdy zdecydujemy się na tanie loty Olbia - Goteborg, bo niskobudżetowi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany nakazują sobie dosyć sporo płacić. Przy pakowaniu walizki trzeba też pamiętać, co wolno, a czego nie można brać na pokład. Niektóre elementy, jak na przykład ostre akcesoria kosmetyczne czy duże butelki płynów lub kosmetyków, nie mogą być przewożone w walizce podręcznej, jednak można je schować w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne i półpłynne muszą znaleźć się w buteleczkach 100 ml, a potem schowane w przejrzystej torebce. Maksymalna ilość podobnych butelek wynosi dziesięć sztuk.

Damska torba na pokładzie podczas lotu Olbia - Goteborg

Pasażerowie decydujący się na pierwszy lot często zadają sobie pytanie, czy poza typową walizą kabinową mogą zabrać do samolotu inne przedmioty: jak choćby kobiecą torebkę, torbę z laptopem czy teczkę. Tu dużo zależy od przepisów przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Olbia - Goteborg, prawdopodobnie będziemy musieli wszystko pomieścić w limitach bagażu podręcznego, a laptopa lub torebkę przewozić w walizce podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy zezwalają na znaczniejszą swobodę, dzięki czemu oprócz walizki podręcznej możemy wziąć jeszcze przenośny komputer lub neseser, a czasami także koc bądź pelerynę. Większość tradycyjnych linii lotniczych pozwala też na zabranie wyposażenia dla dziecka, np. wózka czy nosidełka. Już w chwili planowania wyjazdu warto to posprawdzać. To nie mniej ważne, jak znalezienie taniego biletu bądź wybranie lotu Olbia - Goteborg, który pasuje nam pod względem czasu przelotu.