X
Ładowanie...

Tanie loty Olbia Turyn

już od 154 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olbia Turyn

Przewodnik po lotach Olbia Turyn

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla podróżnych

Planujesz lot samolotem do Olbia - Turyn i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Olbia - Turyn oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Olbia - Turyn, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych turystów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu żywności oraz płynów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ostenda Silkeborg

Tanie loty Fluelen Seinajoki

Tanie loty Tallinn Strangnas

Tanie loty Patreksfjordur Kefalinia

Tanie loty Castellón De La Plana Kramfors

Tanie loty Vila Real San Pablo

Tanie loty Turyn Graz

Tanie loty Nisz Kramfors

Tanie loty Canberra Addis Ababa

Tanie loty Dubaj Lima

Tanie loty Air Canada Bangkok