X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Alicante

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 kwi 12 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Olsztyn Alicante

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Olsztyn Alicante

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Olsztyn Alicante

Przewodnik po lotach Olsztyn Alicante

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Chcesz kupić bilety na lot Olsztyn - Alicante i zastanawiasz się, jakie rzeczy należy spakować do walizki, żeby zaliczyć wakacje do udanych? Sprawdź naszą listę i bądź gotowy do drogi.

Nie zapomnij o dokumentach

Bez odpowiedniego dokumentu możemy w ogóle nie wyjechać na urlop. Na wyjazd trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości, często konieczna okazuje się też karta EKUZ. Zarezerwowałeś bilety na lot Olsztyn - Alicante? Jeżeli masz zamiar wypożyczyć na miejscu samochód nie zapomnij zapakować dokumentu potwierdzającego uprawnienia. Z kolei osoby uprawnione do zniżek, powinny wziąć ze sobą odpowiednią legitymację np. emeryta - dzięki odpowiedniemu dokumentowi wstęp do obiektów sakralnych będzie tańszy.

Odzież i akcesoria

Odpowiednie ubrania to podstawa każdej torby podróżnej. Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży, zabierz ze sobą t-shirty, piżamy, klapki, sportowe buty, cieplejsza bluza, a także bikini, peleryna, czy okulary przeciwsłoneczne. Dzięki zapakowaniu potrzebnych rzeczy będziesz czuć się komfortowo podczas wyjazdu.

Podróżna apteczka

Na wyjazd trzeba też zabrać apteczkę. Do najważniejszych leków należą tabletki przeciwbólowe, na chorobę lokomocyjną, wapno musujące, kremy z SPF, a także woda utleniona czy maści na skaleczenia. Zażywasz leki na przewlekłe choroby, np. nadciśnienie, Hashimoto lub padaczkę? Nie zapomnij o zabraniu ze sobą środków na receptę.

Co jeszcze przyda się na wakacjach

A może chcesz aktywnie spędzić wakacje? Masz w planach lot Olsztyn - Alicante? Jeśli przed Tobą dużo wspinania się, nie zapomnij o zabraniu ze sobą tzw. multitoola czy karimaty. Osoby wybierające egzotyczne kierunki powinny zabrać ze sobą torbę plażową. Na wczasach przyda się też nowoczesna technologia - lustrzanka, tablet czy GPS.