X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Antwerpia

już od 428 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Antwerpia

Bilety lotnicze Polska Antwerpia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lublin
23 gru (pon)
Lot bezpośredni
Antwerpia
03 sty (pią)
Lot bezpośredni
Lublin
23 gru (pon)
Lot bezpośredni
Antwerpia
06 sty (pon)
Lot bezpośredni
Lublin
17 sty (pią)
Lot bezpośredni
Antwerpia
24 sty (pią)
Lot bezpośredni
Lublin
17 sty (pią)
Lot bezpośredni
Antwerpia
27 sty (pon)
Lot bezpośredni
Lublin
20 sty (pon)
Lot bezpośredni
Antwerpia
24 sty (pią)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Antwerpia

Przewodnik po lotach Olsztyn Antwerpia

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Olsztyn - Antwerpia

Decydując się na wakacje z biurem podróży automatycznie wykupuje się ubezpieczenie. Jeżeli jednak wybierasz się w podróż samemu, potrzebujesz odpowiedniej polisy. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Olsztyn - Antwerpia, warto zapłacić trochę pieniędzy za polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się na wakacjach i dlaczego jest naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej konieczne jest podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Olsztyn - Antwerpia, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie podróżne wlicza i rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą walizki – ale biorąc ze sobą droższe pamiątki, należy uzupełniająco je ubezpieczyć. A także gwarantuje ci rejs powrotny do domu w przypadku problemów zdrowotnych i odda ci pieniądze wydane na leczenie za granicami, lub wtedy, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość skorzystania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zniknie i będziesz musiał na niego czekać, masz zagwarantowane wypłacenie kosztów.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To niezwykle korzystne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania wydanych dodatkowych środków. Nie musisz obawiać się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Olsztyn - Antwerpia bardzo podrożeją – z reguły jest to nieduża suma.