X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Ateny

już od 113 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ateny

Bilety lotnicze Polska Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Ateny

Przewodnik po lotach Olsztyn Ateny

W czasie lotu Olsztyn - Ateny będziemy posiadać określone prawa i obowiązki

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że w czasie przelotu Olsztyn - Ateny jak również i w różnych przypadkach, posiadamy swoje prawa, jednak też i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze nim wsiądziemy na pokład samolotu, tak abyśmy umieli z nich korzystać, ponieważ wtedy będziemy mieli pewność, że nasz lot minie rzeczywiście spokojnie.

Poznajmy się z zasadami przewoźnika

Musimy wiedzieć, że każda z linii lotniczych ma swój kodeks, z którym musimy się poznać. Jeśli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć polecenia załogi, to możemy zostać wyproszeni, albo nie wpuszczeni na lot Olsztyn - Ateny. Co więcej, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeżeli samolot Olsztyn - Ateny jest spóźniony?

Jeśli nasz lot Olsztyn - Ateny jest opóźniony, albo przesunięty na następny dzień, to linie lotnicze mają za zadanie zapewnienia nam pożywienia, a nawet hotelu w przypadku dłuższego czekania. Przy samolocie anulowanym, powinien nam znaleźć kolejne wygodne połączenie i opłacić konieczność jego zarezerwowania. Ta zasada obowiązuje nawet wtenczas, gdy decydujemy się na tanie loty Olsztyn - Ateny, wyjątkiem będzie, jeśli w kodeksie który otrzymaliśmy do zaakceptowania, linie lotnicze zaznaczą inaczej.

Zgubiono nasz bagaż podczas lotu Olsztyn - Ateny?

Jeżeli okazał się być zagubiony nasz bagaż podczas lotu Olsztyn - Ateny to również będzie należała nam się rekompensata. Nie jest tutaj istotne, że płaciliśmy za lot tak niską kwotę . To do linii lotniczych należy odpowiednie zaopiekowanie się całym bagażem podczas lotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest zakupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, ponieważ wtedy nawet wykupując tanie loty Olsztyn - Ateny, uzyskujemy pewność, że cała ta sprawa będzie załatwiona dość szybko.

W czasie lotu Olsztyn - Ateny mamy też obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie jest ważne czy będziemy lecieć długą trasą czy być może wybraliśmy tą trwającą najkrócej . W czasie każdego przelotu mamy nie tylko prawa, ale również obowiązki. Należy do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę oraz posiadanie niezbędnych pism. Bezwzględne słuchanie obsługi i zastosowanie się do jej poleceń. Ale też zastosowanie się do zasad, które prezentują tanie loty Olsztyn - Ateny odnośnie przedmiotów transportowanych w naszym bagażu.

Jeżeli chcemy, aby taki lot Olsztyn - Ateny przeminął rzeczywiście przyjemnie. To przez cały czas powinniśmy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa i powinny być one pilnowane. Lecz mamy też swoje obowiązki więc musimy je wypełniać z należytym zaangażowaniem.