X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Genewa

już od 215 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Genewa

Bilety lotnicze Polska Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
22 lis (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
01 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
01 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
03 sty (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
25 gru (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
05 sty (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
29 lis (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
08 gru (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Genewa

Przewodnik po lotach Olsztyn Genewa

Będziemy mieć nadbagaż na samolot Olsztyn - Genewa?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się spakować do walizki o wymiarach nałożonych przez przewoźnika? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i zaoferują odpowiednie rozwiązania, jakie rzecz jasna będą wiązały się z dodatkową zapłatą. Ale, warto wiedzieć, co powinniśmy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie będą opłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary i ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Olsztyn - Genewa mają zazwyczaj ustaloną stałą kwotę od pojedynczego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym wyższa będzie zapłata. Co ważne, dosyć często możemy za taki nadbagaż płacić wcześniej, więc jeżeli mamy świadomość, że przekroczymy normy ustalone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wtedy też zapłacimy za ten nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już na lotnisku. Trzeba również wiedzieć, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Olsztyn - Genewa taki bagaż nie będzie mógł przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Musimy rozkładać na kilka bagaży podczas lotu Olsztyn - Genewa

Jeśli taki bagaż przekracza dopuszczalne normy, to musimy pakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi płatnościami za taką drugą walizkę, a konkretne ceny znajdziemy na stronie, która oferuje nam te tanie loty Olsztyn - Genewa. Co ważne, to nie mamy możliwości wziąć kilku walizek o mniejszej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Wartość biletu, nawet jeżeli wpłaciliśmy za niego jedynie , nie będzie miała tu oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, żeby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Olsztyn - Genewa oferują nam szansę wykupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto mimo wszystko pamiętać, że opłacając go wcześniej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Peschiei Leksand

Tanie loty Sargans Hassleholm

Tanie loty San Pedro De Alcantara Kardla

Tanie loty Karlshamn Cordoba

Tanie loty Enkoping Constanta

Tanie loty Puerto Del Rosario Lelystad

Tanie loty Ateny Dalaman

Tanie loty St Moritz Ylivieska

Tanie loty China Southern Airlines Wuxi

Tanie loty Tartu Borotou