X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Ioannina

już od 2010 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ioannina

Bilety lotnicze Polska Ioannina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
25 wrz (śro)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Warszawa
25 wrz (śro)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Kraków
22 wrz (nie)
Swiss
Ioannina
29 wrz (nie)
Swiss
Warszawa
26 wrz (czw)
Lufthansa
Ioannina
01 paź (wto)
Lufthansa
Warszawa
24 wrz (wto)
Swiss
Ioannina
01 paź (wto)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Ioannina

Przewodnik po lotach Olsztyn Ioannina

Odwołany lub opóźniony przelot Olsztyn - Ioannina. A co, jeśli samolot Olsztyn - Ioannina jest opóźniony

Anulowany lot – to jest najbardziej przerażająca wizja osób czekających na przesiadkę. Wizja opóźnionego samolotu możne napędzić strachu również pozostałym pasażerom. Sprawdź, co w przypadku, kiedy twój rejs zostanie anulowany albo będzie dużo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są powszechne. To zazwyczaj rzadkie wypadki, które można usprawiedliwić złą pogodą, manifestacjami na w miejscu przylotu lub usterkami natury technicznej. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w chwili wyświetlenia się komunikatu, podróżni zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednak nie masz się czym martwić – nie zostajesz zdany na siebie. Przewoźnik odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Olsztyn - Ioannina, mają obowiązek zarezerwowania dla ciebie miejsca w innym samolocie, jeśli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto muszą dostarczyć podróżnym jedzenie i napoje, a w takim przypadku, że czekanie na start bardzo się wydłuża, także nocleg. Możesz znalezienia tego szybciej, na przykład znajdując hotele w niedużej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie rejs zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Także przewoźnik musi ponieść koszty przebukownia biletu i dla przykładu przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Poza tym możesz także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Odszkodowanie przysługuje ci, jeżeli opóźnienie trwa dłużej niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot ceny biletu. Wysokość wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Olsztyn - Ioannina. Nie dostaniesz go wyłącznie w przypadku, jeśli opóźnienie jest wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy różnego rodzaju wydarzeniem losowym.