X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Kitee

już od 112 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
06 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
12 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
10 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 mar (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Kitee

Przewodnik po lotach Olsztyn Kitee

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Olsztyn -Kitee i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach linie lotnicze mogą odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem należy zweryfikować unijne przepisy, które definiują podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto zweryfikować także przed lotami do bardziej odległych krajów. Przed Tobą lot Olsztyn -Kitee, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to przewoźnik może wyprosić z pokładu pasażera będącego pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą stosować się do poleceń załogi. Osoby planujące lot muszą także przestrzegać zasad związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. igły, noże, materiały łatwopalne.

Co z overbookingiem - prawa turysty

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia pokładu i traktować turystów z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Podróżni mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Olsztyn -Kitee wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Buochs Gozo

Tanie loty Tortoli Kos

Tanie loty Portoroz El Gouera

Tanie loty Luksemburg Sonderborg

Tanie loty Hjorring Albenga

Tanie loty Blonduos Forli

Tanie loty La Graciosa Mytilene

Tanie loty Davos Decimomannu

Tanie loty Doha Larnaca

Tanie loty Sztokholm Lampedusa