X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Kopenhaga

już od 181 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kopenhaga

Bilety lotnicze Polska Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
31 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Kopenhaga

Przewodnik po lotach Olsztyn Kopenhaga

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Olsztyn - Kopenhaga

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli planujesz urlop samemu, będziesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Olsztyn - Kopenhaga, powinno się zapłacić trochę pieniędzy na polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze na wakacjach i dlaczego jest bardzo ważne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najważniejsze okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Olsztyn - Kopenhaga, czy korzystasz z usług standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i rejs samolotem, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed utratą bagażu – jednak biorąc ze sobą droższe pamiątki, trzeba specjalnie objąć je polisą. Na dodatek daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w przypadku problemów zdrowotnych i zwróci ci pieniądze wydane na wizytę u lekarza za granicą, lub w momencie, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeżeli zniknie i będziesz oczekiwać na jego powrót, masz pewne wypłacenie kosztów.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych oferuje również ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To niezwykle korzystne, jeśli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i konieczność wynajęcia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien odzyskania wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Olsztyn - Kopenhaga znacznie podrożeją – najczęściej jest to nieduża kwota.