X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Kumla

już od 80 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Kumla

Przewodnik po lotach Olsztyn Kumla

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Olsztyn - Kumla samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Olsztyn - Kumla poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zabronione. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, palna, a także naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu imitacji broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Olsztyn -Kumla i planujesz przewieźć coś nie wymienionego w regulaminie, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków przewozu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne pasażerowi podczas podróży. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Olsztyn - Kumla

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Ciudad Real Silistra

Tanie loty Olbia Hilversum

Tanie loty Lugano Constanta

Tanie loty Coimbra Kouvola

Tanie loty Akaslompolo Puertollano

Tanie loty Skiathos Oskarshamn

Tanie loty Villars-Sur-Ollon Zakintos

Tanie loty Chiasso Arbon

Tanie loty Philippine Airlines wylot z: Zamboanga

Tanie loty Linkoping Santa Ana