gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Las Palmas

już od 557 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Las Palmas

Bilety lotnicze Polska Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 wrz (wto)
Ryanair
Las Palmas
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Las Palmas
26 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (sob)
Ryanair
Las Palmas
28 wrz (pią)
EasyJet
Warszawa
25 wrz (wto)
Ryanair
Las Palmas
28 wrz (pią)
EasyJet
Warszawa
24 wrz (pon)
Ryanair
Las Palmas
28 wrz (pią)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Las Palmas

Przewodnik po lotach Olsztyn Las Palmas

Co masz prawo posiadać przy sobie podczas podróży Olsztyn - Gran Canaria?

Jeśli pierwszy raz zdecydowaliśmy się korzystać z oferty jaką posiadają tanie loty Olsztyn - Gran Canaria, to bez wątpienia jednym z pytań, które nas męczą jest to, co możemy zabrać sobie na pokład. Trzeba się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy prawo nawet skorzystać z rozpiski, która będzie umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy posiadali gwarancję, że nie weźmiemy czegoś, co mogłoby się stać kłopotliwe w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Olsztyn - Gran Canaria?

Najistotniejszą sprawą będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym w czasie takiego przelotu Olsztyn - Gran Canaria. Możliwe będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tutaj pamiętać, że do takich płynów zalicza się też szampon czy żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Olsztyn - Gran Canaria pozwolą nam mieć tablet, laptop lub odrobinę żywności, a to oznacza, że będziemy mogli sobie uprzyjemnić wyprawę. Koniecznie mają się w nim pojawić dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości oraz karta pokładowa, bo bez nich zrealizowanie nawet bardzo krótkiego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Olsztyn - Gran Canaria to coś innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Olsztyn - Gran Canaria dają nam możliwość wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo przewozić to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie możemy. To oznacza, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre rzeczy, wieźć trochę alkoholu, ale też płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Ale także tutaj nie będziemy mogli na przelot Olsztyn - Gran Canaria wnieść niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na stronę, na jakiej zamawialiśmy tanie loty Olsztyn - Gran Canaria oraz sprawdzić co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo pomocna jest lista, co może się znajdować w konkretnym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że także nieświadomie, nie będziemy próbowali zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie może być w czasie lotu Olsztyn - Gran Canaria.