X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Olsztyn Londyn

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Olsztyn Londyn

Bilety lotnicze WizzAir Olsztyn Londyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Olsztyn Londyn

Przewodnik po lotach WizzAir Olsztyn Londyn

W jaki sposób przetrwać podróż Olsztyn - Londyn linią Wizz Air z dzieckiem?

Narodziny dziecka w ogóle nie powinny oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Olsztyn - Londyn linią Wizz Air

Jeżeli planujemy przelot z maleństwem, musimy zadbać o to, żeby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej kwocie, powinniśmy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Olsztyn - Londyn linią Wizz Air oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Olsztyn - Londyn linią Wizz Air?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak by bez nerwów oddać nasze walizki, móc spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy maleństwo. Większość linii lotniczych oferujących swe usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Olsztyn - Londyn linią Wizz Air nie mają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, lecz też jakiejś przekąski. Do tego zazwyczaj potomstwo podróżujące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, czyli wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy dziecku, również poproś o to. Tanie loty Olsztyn - Londyn linią Wizz Air posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który ma za zadanie pomóc pasażerom, a więc także i tobie. Jeśli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Olsztyn - Londyn linią Wizz Air i staliście się 100% pasażerami. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, ale pamiętaj, że każda podróż posiada swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób możemy się przygotować do lotu Olsztyn - Londyn linią Wizz Air z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co jest możliwe, aby podróż przeminęła spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.