X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Malmo

już od 136 zł
21 lip 28 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Malmo

Bilety lotnicze Polska Malmo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
28 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
24 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
19 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
27 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Malmo

Przewodnik po lotach Olsztyn Malmo

Powinniśmy zrobić odprawę przed lotem Olsztyn - Malmo

W końcu przyszła ta chwila. Bilet zakupiony tylko za jest zastosowany, a my możemy spełniać swoje założenie o podziwianiu obcych miast. Jednak zanim znajdziemy się w samolocie Olsztyn - Malmo musimy przejść odprawę, w czasie której będzie przejrzane, czy wszystko będzie dobrze i czy faktycznie możemy lecieć. Nie ma znaczenia wybór przewoźnika, odprawa zawsze wygląda tak samo, czyli trzeba się wcześniej z nią poznać, żeby mieć świadomość, co się stanie.

Musimy się zjawić znacznie przed przelotem Olsztyn - Malmo

Co ważne powinniśmy wiedzieć, że mamy się pojawić na lotnisku najpóźniej 2 godziny przed odlotem. Wtedy będziemy mogli na spokojnie zobaczyć, na specjalnych tablicach, gdzie odbywa się odprawa na nasz lot Olsztyn - Malmo i do której z bramek powinniśmy się wybrać. Warto przy tym zapamiętać, aby już trochę wcześniej uszykować wszystkie papiery, jak dowód osobisty lub paszport, kod rezerwacji lub bilet drukowany, jeżeli taki mamy na tanie loty Olsztyn - Malmo. W tym miejscu również możemy zdać bagaż rejestrowany, jeśli taki wzięliśmy na lot Olsztyn - Malmo. Po tych wszystkich działaniach, otrzymamy kartę pokładową, za pomocą niej będziemy mogli znaleźć się w samolocie.

Później kontrola bezpieczeństwa przed podróżą Olsztyn - Malmo

Nim w końcu to się stanie, musimy przejść również kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Olsztyn - Malmo podchodzą do tego bardzo drobiazgowo, więc warto pamiętać, żeby do podstawionej kuwety wsadzić różne przedmioty jak: komórka, klucze, pasek, oraz sprzęty elektroniczne. Sprzęty warto trzymać na górze naszego bagażu podręcznego, ponieważ wówczas całość pójdzie szybciej oraz sprawniej. Dopiero po tak odbytej odprawie i kontroli, możemy przejść przez bramkę, z której nastąpi wejście do samolotu.

Wiedzmy, że wszystko będzie tu rzetelnie przeglądane, a więc powinniśmy się wykazać cierpliwością oraz odpowiednio wcześniejszym pojawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie ma też znaczenia, że wybieramy się w naprawdę krótki lot . Tanie loty Olsztyn - Malmo mają konkretne zasady na temat odprawy i kontroli, i się ich trzymają.