X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Patras

już od 188 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Patras

Przewodnik po lotach Olsztyn Patras

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się w trakcie wyjazdu zagranicznego. Planujesz lot Olsztyn - Patras i zastanawiasz się, czy warto dokupować dodatkową ochronę? Co obejmuje ubezpieczenie podróżne? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu odpowiedniej oferty.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Dostępne na rynku polisy turystyczne pozwalają cieszyć się wycieczkami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak pobyt w szpitalu, choroba, zagubienie toreb czy anulowanie lotu Olsztyn - Patras. Najlepsze polisy pozwalają skorzystać z hospitalizacji, jak również pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu lekarstw, transportu zwłok oraz wypłacają rekompensatę za wystąpienie poważnego uszczerbku na zdrowiu. Twój wyjazd jest związany ze sportem? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Olsztyn - Patras? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - to bardzo przydaje się w razie jego uszkodzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest również ochrona elektroniki - aparatu fotograficznego, komputera czy smartfona. Zwykłe polisy nie chronią podróżnych na wypadek zaostrzenia chorób ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Jak wybierać polisę ubezpieczeniową, żeby rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania? W pierwszej kolejności należy sprawdzić sumę ubezpieczenia. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje ubezpieczyciel. Konieczne jest także skrupulatne sprawdzenie OWU.