X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Umea

już od 80 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Umea

Przewodnik po lotach Olsztyn Umea

Co sprawdzić przed lotem Olsztyn - Umea? Krótki poradnik dla turystów

Lecisz w podróż Olsztyn - Umea, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Olsztyn - Umea. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten niewielki poradnik.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed lotem zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Olsztyn - Umea upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z dzieckiem dla niego również musisz posiadać odpowiednie dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego rodzica, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność danych osobowych, kod lotu, kierunek podróży, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Olsztyn - Umea- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Umea. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze warto przeczytać lub poznać przed wyjazdem Olsztyn - Umea?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagowo-wymiarowe określił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu rejestrowanego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie ważne informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto zjeść i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Olsztyn - Umea