X
Ładowanie...

Tanie loty Olsztyn Zurych

już od 400 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zurych

Bilety lotnicze Polska Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
11 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
09 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
11 paź (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olsztyn Zurych

Przewodnik po lotach Olsztyn Zurych

Przygotowujemy się do wejścia na pokład – co należy wiedzieć o bagażu podręcznym i pozostałych przedmiotach zabieranych do samolotu

To nieistotne, czy wybieramy tanie loty Olsztyn - Zurych, czy latamy z rejsowym przewoźnikiem, musimy wiedzieć, jak zapakować bagaż podręczny i jakie rzeczy można zabrać ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie bywa to łatwe, ponieważ określone linie lotnicze posiadają wewnętrzne regulaminy, gdzie wskazują wymiar i ciężar walizki kabinowej, a także przedmioty, które poza walizką można wziąć ze sobą. W witrynach www przewoźników z łatwością wyszukamy takie wskazówki, zatem możemy bez stresu przyszykować się do lotu Olsztyn - Zurych.

Bagaż podręczny z limitem

Warto zadbać, by zabierany przez nas bagaż podręczny nie przekraczał wyznaczonych limitów, gdyż w takim przypadku będziemy musieli płacić. To szczególnie ważne w wypadku, gdy decydujemy się na tanie loty Olsztyn - Zurych, gdyż najtańsi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany nakazują sobie dosyć drogo płacić. Przy kompletowaniu walizki trzeba także pamiętać, co można, a czego nie wolno brać na pokład. Niektóre elementy, jak chociażby ostre przyrządy kosmetyczne lub duże butelki płynów albo środków myjących, nie mogą być umieszczane w torbie podręcznej, za to możemy je schować w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne i półpłynne powinny znaleźć się w butelkach 100 ml, a potem schowane w przejrzystej torebce. Maksymalna ilość takich buteleczek to dziesięć sztuk.

Damska torebka w kabinie podczas lotu Olsztyn - Zurych

Podróżni wybierający się w pierwszy rejs często zadają sobie pytanie, czy poza klasyczną walizą kabinową mogą wziąć do samolotu inne przedmioty: jak choćby kobiecą torebkę, futerał z laptopem albo parasol. Tutaj dużo zależy od regulaminu linii lotniczych. Jeżeli wybierzemy tanie loty Olsztyn - Zurych, prawdopodobnie będziemy zmuszeni wszystko zmieścić w limitach bagażu podręcznego, a laptopa czy torebkę przewozić w walizce podręcznej. Rejsowi przewoźnicy pozwalają na większą swobodę, dzięki czemu poza walizką podręczną można wziąć jeszcze laptopa lub neseser, a czasami także okrycie bądź pelerynę. Większość tradycyjnych przewoźników zezwala też na wniesienie wyposażenia dla małego pasażera, np. wózka lub nosidełka. Już w chwili planowania podróży warto to sprawdzić. To nie mniej istotne, jak znalezienie taniego biletu czy wytypowanie rejsu Olsztyn - Zurych, który pasuje nam pod względem czasu przelotu.