X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Oslo Liverpool

już od 161 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Liverpool

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Liverpool
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Liverpool
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Liverpool
16 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Liverpool
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Liverpool
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Liverpool
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Oslo Liverpool

Przewodnik po lotach Finnair Oslo Liverpool

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Warto pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie muszą cały czas przesiadywać w domu. Sporo linii lotniczych proponuje odpowiednio przystosowane samoloty, na pokładzie których znajdują się miejsca przystosowane do ludzi niepełnosprawnych, a nawet profesjonalnie przygotowane łazienki. Również tanie loty Oslo - Liverpool linią Finnair posiadają w swojej propozycji ofertę dla tych osób, to znaczy, że bez problemów mają szansę zwiedzać inne kraje.

Co należy wiedzieć na trasie Oslo - Liverpool linią Finnair

Jeśli niepełnosprawny chce skorzystać z oferty jaką mają tanie loty Oslo - Liverpool linią Finnair, to powinien zapamiętać, aby wypełnić właściwy dokument. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że dana jednostka pragnie lecieć i będzie ona miała zarezerwowane miejsce. Czasem ilość odpowiednich miejsc na pokładzie jest ograniczona, więc dobrze jest uprzedzić o swojej obecności podczas lotu Oslo - Liverpool linią Finnair

.

Jak długo będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mają prawo wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście należy myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych dokumentach, ale będzie to realne. Jeżeli jeszcze znajdzie się odpowiedni przelot to dana wyprawa okaże się miło zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem tego psa nawet wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Oslo - Liverpool linią Finnair

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy najtańszy bilet, mamy pewność że pokład będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, czy pomieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy jedynie do wejścia, potem załoga lotu Oslo - Liverpool linią Finnair pomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, którym wjedziemy do środka, a nasz będzie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, ponownie muszą nam asystować, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Warto sprawdzić których formalności trzeba dopilnować, abyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na przelot Oslo - Liverpool linią Finnair. Im więcej wiadomości o sobie podamy, tym dokładniej przewoźnik będzie miał szansę się przygotować do zajmowania się nami i zapewnienia tego co potrzebne. Nie mniej im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu nim zająć.