X
Ładowanie...

Tanie loty Oslo Sibiu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Oslo Sibiu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Oslo Sibiu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Oslo Sibiu

Przewodnik po lotach Oslo Sibiu

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie lotu Oslo -Sibiu?

Jak przewozić zwierzaka w kabinie pasażerskiej

Na początku warto podkreślić, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wykupieniem biletów należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się też, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Kupiłeś bilety na połączenie Oslo -Sibiu, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać osobnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi podróż. Pojemnik musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Dokumenty dla futrzaka

Jeżeli planujesz wyjechać z psem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Najważniejsze są dokumenty - przede wszystkim paszport potwierdzający wykonanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to wymagane na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Oslo -Sibiu? Ważna informacja - trakcie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego kota nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie spokojniejszy.