X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Oslo Szczecin

już od 208 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Oslo Szczecin

Bilety lotnicze Oslo Szczecin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Szczecin
12 cze (wto)
Ryanair
Oslo
04 cze (pon)
WizzAir
Szczecin
12 cze (wto)
Ryanair
Oslo
07 cze (czw)
Ryanair
Szczecin
12 cze (wto)
Ryanair
Oslo
04 cze (pon)
WizzAir
Szczecin
11 cze (pon)
Ryanair
Oslo
05 cze (wto)
Norwegian
Szczecin
12 cze (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Oslo Szczecin

Przewodnik po lotach KLM Oslo Szczecin

Czy chcemy z oferty Oslo - Szczecin skorzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz więcej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To znaczy, że wiele osób zastanawia się, czy ciąża nie jest tutaj przeciwwskazaniem do tej metody podróżowania. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko przebiega ona właściwie i nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Oslo - Szczecin, rzecz jasna wiedząc o paru zasadach.

Okres ciąży oraz zaświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy korzystać z propozycji na najtańsze loty , lecz będziemy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dziecko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Oslo - Szczecin będzie zakazany także prędzej, więc warto to sprawdzić. Poza tym, trzeba sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich może mieć odmienne założenia odnośnie lotów kobiet w ciąży, jak również różne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa, gdyż samodzielna książeczka ciąży może nie wystarczyć, aby wpuszczono nas na lot Oslo - Szczecin.

Kiedy już znajdziesz się na pokładzie Oslo - Szczecin

Nie było zakazów do lotu, to wspaniale! Teraz pamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki temu podróż nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapinania pasów dopilnuj, żeby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia, proś o to stewardessę. W czasie przelotu Oslo - Szczecin jeśli to realne, wstań co 30 minut oraz przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozycji nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Oslo - Szczecin czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, jak również wsparcie przy transporcie bagażu, dlatego trzeba się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Oslo - Szczecin nakłaniają do częstszego korzystania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie będzie do tego zakazem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u ginekologa, a także poznać się z wytycznymi konkretnych linii lotniczych. Trzeba też przejrzeć zapisy w państwie do którego chcemy lecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuścić do siebie ciężarnych, jeśli jest za chwilę termin rozwiązania, a tutaj linie lotnicze nic już nie mają szansy zdziałać.